O produktu

Jste developerská společnost, která staví a prodává rezidenční jednotky?
Potřebujete mít přehled o tom, v jaké fázi prodeje se nacházíte?
Chcete dokončit jednotlivé aktivity včas a vyvarovat se chyb?
Věříte, že cesta prodeje bytu může být jednodušší?

Devotrack je cloudová aplikace, která vede váš tým, krok za krokem, od rezervační fázepo předání klíčů novému majiteli nemovitosti. V Devotracku se nikdy neztratíte, nebudete ani vteřinu váhat, co udělat dál. Vsadili jsme na jednoduchost. Umět s aplikací pracovat i bez zaškolení. Všechny aktivity a související informace k prodeji/předání jsou uloženy na jednom místě. Smyslem je propojit všechny ve vaší firmě, sdílet informace, pracovat společně.

Chcete vidět, co se děje s bytem, který si zarezervoval pan Novák? V náhledu uvidíte detail prodávané nemovitosti a všechny aktivity, které proběhly, kdo a kdy je udělal. Co se právě děje a kolik na vyřešení zbývá času a u koho to zrovna “visí”. Můžete se podívat na související dokumenty a poznámky.

Jste obchodní manažer, který potřebuje vidět aktuální stav prodeje u konkrétního projektu? Vyberete si projekt a rovnou na Vás vyskočí přehled, jak to běží: “Ááááá! Už 15 podepsaných “kupek” a 8 předaných bytů? Super!”

Pan Novák stále neuhradil rezervační poplatek? Je po termínu splatnosti? Devotrack sám vygeneruje upomínku a je na Vás, jestli ji panu Novákovi zašlete.

Rádi byste vyzvali klienta k podpisu smlouvy? Stačí vybrat v kalendáři volný termín, naplánovat obchoďákovi schůzku a rovnou z aplikace odeslat pozvánku klientovi. Jedním klikem, samozřejmě. Vše se automaticky doplní do šablony mailu. Přece se s tím nebudete psát.

Přejete si dozvědět se více?

Zanechte nám své údaje a my Vám s radostí ukážeme, co Devotrack umí.

Pavel Micaj
+420 724 156 796
hello@devotrack.cz

To potřebuji! šipka

Zanechte nám své údaje, abychom se s Vámi mohli spojit

Vámi poskytnuté kontaktní údaje použijeme k tomu, abychom se s Vámi spojili. Údaje nepředáváme třetím stranám. Pokud Vám budeme chtít zasílat aktuální informace, ověříme si, že o ně máte zájem. Své údaje máte plně pod kontrolou, pokud nás požádáte, údaje smažeme.

* povinná pole